Uciążliwy ból w okolicach żeber

Mam ból międzyzebrami po prawej stronie, tak jakbym miał złamane żebra, ale nie miałem ostatnio żadnego upadku. Niekiedy jak wstaję to mam taki paraliżujący ból. Przy głębokich oddechach boli prawa strona.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Opisywany przez Pana ból najprawdopodobniej ma podłoże nerwowo-mięśniowe. Proponuję skonsultować się z lekarzem internistą, który wykluczy inne przyczyny i włączy ewentualne leczenie.