Uciążliwy ucisk w górnej części klatki piersiowej

Od kilku dni odczuwam uciążliwy ból(jakby ucisk) w górnej części klatki piersiowej. Ból się powiększa gdy przekręcam głowę(najbardziej gdy schylam.Mam 23 lata, Moja mama ma raka piersi, u mnie wykryto guzki jednak gruczolaki(na razie monitoruje to lekarz bo już raz miałam wycinanego guzka jednak po 2 latach odrósł) Czy ból może być związany z tym?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje udać się do lekarza rodzinnego.