Ucieczka dziewczyny z dzieckiem za granicę

Co zrobic jak dziewczyna uciekla za granice z moim dzieckiem i tam zyje z innym facetem
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Jeżeli nie ma możliwości rozwiązania tej kwestii w sposób polubowny jedynym rozwiązaniem wydaje się skierowanie sprawy do sądu, który może nakazać mamie dziecka umożliwienie jego ojcu kontaktów z dzieckiem.

Witaj,
Zdaję sobie sprawę , jakie to dla ciebie bolesne przeżycie. Ale w tej sprawie powinieneś zasięgnąć porady prawnika.
Oczywiście, psychoterapia mogłaby pomoc ci w rozwiązaniu twoich problemow.
Pozdrawiam
Dorota Kotarska

Witam. Myślę, że taka sytuacja mogłaby być rozpatrzona już prawnie, jeśli nie da się czegoś ustalić, porozumieć z dziewczyną.
Brabec Magdalena