Ucisk czoła, mroczki w oczach, zawroty głowy

witam , od roku mam problemu , typu ucisk czoła, mroczki w oczach , zawrotu głowy przypominające brak równowagi , ból ty,łu głowy , ból dolnego odcinka kregosłupa , ból szyji i wiele iinnych objawów, miałam wykonane usg tętnic szyjnych : wnioski przepływ obu tt.kręgowych uległ zmianie 20% wzrost prędkości przepływu prwej strony i 25% wzrost lewej strony . rezonans magnetyczny odcinka szyjnego ; zniesiona lordoza dyskretne uwypuklenie krązków międzykręgowych na wys. c3/c4 c4/c5 c5/c6,rehabil. nic

Lek. Tomasz Budlewski

Interpretacja powyższego wyniku jest możliwa łącznie z badaniem lekarskim proponuję udać się do lekarza zlecającego badanie.