Ucisk głowy na czubku, czole oraz nosie

Witam, od kilku dni towarzyszy mi dziwne samopoczucie, mianowicie ucisk glowy na czubku, czole oraz nosie. Nasila sie on w momencie mowienia i dochodzi do tego mocne mruganie oczami. Czy moze byc to zwiazane z zaburzeniami nerwowymi? Pozdrawiam Marta

Może być to efekt chorych zatok, ewentualnie problemów z uchem środkowym. Polecam wizytę u laryngologa. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki