Ucisk na wysokości pasa koło kości biodrowej

Mam dziwny problem. na wysokości pasa koło kości biodrowej mam dziwny ból, zwłaszcza jak ubiorę spodnie. Jest to taki dziwny dyskomfort, jakby ucisk. Nie ma żadnych śladów ani zaczerwienień. Próbowałem popuszczać pasek, zmieniać spodnie, zawsze to samo. Problem występuje tylko po jednej stronie. Proszę o rady i pomoc czym może to być spowodowane?

Piotr Pilarski

Może to być spowodowane urazem którego Pan nawet nie zauważył. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Możliwe, że konieczne będzie wykonanie zdjęcia rtg.

Pozdrawiam.