Ucisk pod mostkiem i stan po grypie żołądkowej

Mam problem czuje niewielki ucisk pod Mostkiem nasila sie to w nocy niemam zgagi ani nic takiego zastanawiam sie bo miałam tydzień temu grypę jelitowa a teraz w piątek złożyłam gęś i było mi po niej bardzo cieżko czy do tej pory moge czuć dyskomfort na żołądku ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, takie objawy mogą się pojawiać przy takim wcześniejszym rozpoznaniu, jednakże może być także objawem innych chorób dlatego w razie nie ustępowania dolegliwości proszę o kontakt z gastroenterologiem. Pozdrawiam.