Ucisk pod prawym żebrem i nierówna akcja serca

Dzień dobry, jestem umówiony z internista ale dopiero za tydzień,a mam pewne obawy, mianowicie 2 dni temu zaczalem czuć ucisk pod prawym żebrem jakiś czas później zaczęło mi szaleć serce strasznie nierówno biło przez jakieś 20min, jak przestało, zaczęły boleć mnie plecy jakoś na wysokości nerek, mam skąpomocz, pod zebrem nadal pobolewa, budzę się parę razy w nocy i jeszcze boli mnie gardło, mam 23 lata a i jeszcze mam cały czas uczucie zmęczonych oczu. Błagam o szybką odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy niespecyficzne, konieczne jest badanie lekarskie oraz badania dodatkowe aby znaleźć przyczynę Pana dolegliwości, na pewno tskze ekg.
Pozdrawiam