Ucisk pod prawym żebrem promieniujący do nerki

Witam,pod prawym zebrem czuje ucisk który promieniuje do prawej nerki. Badania krwi w normie. Czekam na usg za kilka tyg. Oprócz tego mam powiększony węzeł chłonny podzuchwowy -boli przy ucisku i ciągły katar tylko z prawej dziurki. Katar ponad rok. Kilka antybiotyków dało pomoc na krótko. Czy te dolegliwości można ze sobą wziąć? Co to może być? Usg zlecone na za 9 tyg. Bardzo się martwie ponieważ mieszkam za granicą i nie mam możliwości rozmowy z polskim lekarzem. Pomóżcie proszę.

Aleksander Ropielewski

Nie należy łączyć tych objawów. Najpewniej przyczyna każdego z nich jest inna, jednak konkretnie nie jestem w stanie odpowiedzieć ponieważ mam za mało informacji.