Ucisk w brzuchu i pokrzywka a jelito drażliwe

Witam czy to jelito drażliwDziwne bo mnie brzuch nie boli,jest moment zakręci w jelitach i nie ma rady trzeba szukać toalety ,na długo nigdzie wyjść nie mogę chyba,że w pampersie to nie śmieszne co robić gastrolog to łączył z pokrzywką ,która u mnie często występuje ale nie za każdym razem,kolonoskopia ok,piłam marchwianki przez bardzo długo cały czas mam uczucie niekomfortowe uciska w brzuchu ,do tego nieżyt żołądka może to jest przyczyna kał na krew utajoną ujemny morfologia ok

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

biegunki mogą być objawem jelita drażliwego ale diagnozę może Pani postawić tylko lekarz gastrolog po wykluczeniu innych ewentualnych chorób.

Pozdrawiam