Ucisk w brzuchu po jedzeniu posiłków

Witam mam problem po zjedzeniu tłustych pokarmów czy też czegoś słodkiego lub po wypiciu alkoholu. Myślałem że to kamienie w woreczku dają o sobie znać ale na USG nic nie wyszło brak kamieni i woreczek normalnych rozmiarów. Miałem badania na krew ukryta i nic nie wyszło. Badania krwi jak i moczu wyszły bardzo dobrze. Przez jakiś czas czułem dziwny ucisk po zjedzeniu pokarmów po prawej stronie pod zebrani w okolicy woreczka żółciowego lecz to minęło był spokój jakiś czasMiałem tez helikobakter

Witam
Skoro badania wyszły w porządku i infekcja Helicobacter została zaleczona, nie ma sie raczej czym martwić.
Na szczęście wszystkie wymienione produkty: alkohol, słodycze i tłuste posiłki nie są ani niezbędne, ani wskazane.

Jest Pan młodym mężczyzną - proszę sobie odpuścić na jakiś czas ww. produkty i postarać się jadać bardziej nieprzetworzone pokarmy - warzywa, owoce. Szczególnie po okresie świąt i imprez organizm może się czuć "przytłoczony" - trzeba mu dać się dobrze zregenerować!

Pozdrawiam i zapraszam na konsultację on-line:
www.poradnialubczyk.pl