Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ucisk w gardle a nerwica

Witam, od trzech dni mam straszny ucisk na gardle, gule i uczucie jakby mnie ktoś podduszał. Zaczęło się dnia jak zaczęłam brać nowy lek (duspatalin retard) biorę jeszcze cotroloc 40. Chorowałam wcześniej na nerwicę i depresję, leczyłam się antydepresantami, około pół roku temu. Dodam, że miałam robione badania na tle kardiologicznym, wszystko wyszło dobrze. Nie biorę duspatalinu od 2 dni, bo bałam się że to od niego mam objawy. Jutro wyjeżdżam do hiszpanii, czy to nerwicowe? mogębraćduspatalin?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Kompleksy, które prowadzą do depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jakie znaczenie dla rozwoju depresji mają kompleksy.

Dzień dobry,

ciężko jednoznacznie odpowiedzieć - nie napisała Pani czy po zaprzestaniu brania duspatalinu objawy ustąpiły - jeśli tak, to może go Pani na razie odstawić, ale proszę po powrocie iść od razu na konsultację do psychiatry i mu to, o czym Pani pisze powiedzieć. Antydepresanty po pół rocznej przerwie nie powinny wchodzić w reakcję innymi lekami.

Pozdrawiam. Adam Zajączkowski www.zajaczkowski-psychoterapia.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy