Ucisk w gardle i pulsowanie w głowie

Witam. Od miesiąca mam objawy ucisku w gardle i pulsowanie w glowie. Mierzylam ciśnienie w momencie tych ataków i jest normalne książkowe. Mialam robione ekg. Tez idealne. Bardzo się boje, że mam przepukline rozworu przelykowego. Robiłam gastroskopie i 2 razy rtg i nic nie wykazało. Czy możliwe bym miała ta przepukline? Ćwiczyłam miesiąc temu na siłowni. Jestem osobą bardzo nerwowa. Strasznie się boje tej choroby i ciągle o niej myślę.

Aleksander Ropielewski

Wyiki badań jakie Pani podała wykluczają możliwość występowania przepukliny rozworu przełykowego.