Ucisk w gardle i trudności z oddychaniem

Witam serdecznie , pisze ponownie na swoj temat bo nie mam pojecia co mam dalej zrobic. 5 marca zle sie poczulam mialam problem z oddychaniem i kolatanie serca bylam u lekarza wyniki krwi i serca sa wporzadku ale od tego czasu slabo sie czyje czasami jest mi slabo ciezko sie oddycha . wieczorem najczesciej czuje taka kluske w gardle i dusi mnie nie mam pojecia co mam z tym zrobic nie chce zeby lekarka pomyslala ze panikuje ale boje sie ze moge sie rano nie obudzic prosze o porade

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.

Małgorzata Panek

Pani objawy mogą wynikać ze stresu. Tym niemniej radziłabym udać się do lekarza rodzinnego, by mógł ocenić czy nie ma innych przyczyn.
Pozdrawiam