Kobieta , 39 lat Witam ☺Jestem mamą 19-sto latki.Wczoraj moja córka miała studniówkę. Niestety wytrzymała na niej do 23.00.Od pewnego czasu źle się czuje.Widzę, że woli siedzieć w domu niż fajnie się bawić ze znajomymi, np: na swojej studniowce. Mówiła, że boli ją żołądek, ma ucisk w gardle i chce się wymiotowac.Takie samopoczucie zaobserwowalam juz kilka miesięcy temu.Nawet jazda autobusem powoduje takie ataki. Mało mówi, nie jest rozmowna , zamyka się w sobie.Najchętniej zamknęła by się w swoim pokoju i spała.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Gastroskopia – Gastroskopia to badanie endoskopowe, podczas którego do przewodu pokarmowego wprowadza się rurę endoskopu zaopatrzoną na końcu w kamerę, co pozwala na uwidocznienie na ekranie monitora oglądanych narządów.
  • Wymioty – Wymioty to jeden z odruchów obronnych organizmu. Jest to nagły wyrzut treści pokarmowej na zewnątrz z żołądka, przez przełyk i jamę ustną. Wymioty to częsty niecharakterystyczny objaw kliniczny wielu chorób. Przyczyny wymiotów mogą być związane z przewodem pokarmowym, ale nie tylko, także z chorobami OUN oraz ze stosowaniem niektórych leków.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Leki i suplementy

Lipomal

Lipomal

Przeziębienie i grypa dotykają nie tylko dorosłych ludzi, ale też małe dzieci. Warto wiedzieć, że nie wszystkie stosowane przez nas leki będą nadawały się do podawania maluszkom, dlatego swoją apteczkę należy wyposażyć w specyfiki wyprodukowane właśnie...