Ucisk w gardle w 34 tygodniu ciąży

Witam mam na imie Natalia jestem w 34 tygodniu ciazy, od jakiegos czasu mam ucisk w gardle, wiczorem gdzy klade sie spac dodatkowo mam ucisk karku i tylu głowy, chcialam sie dowiedziec czy warto isc z tym do lekarza dodam ze mieszkam za granica i tutaj ciężko doprosic sie jakich kolwiek badan.

Renata GrzechociĹska

Proponuję zacząć od zmierzenia ciśnienia i udać się do lekarza rodzinnego w celu dokładnej diagnostyki.