Ucisk w gardle, wzdęcia i mdłości

Dzień dobry. Mam 20 lat i od kilku dni mam wrażenie, że jakaś "klucha" albo "gula" utknęła mi w gardle. Dodatkowo miewam wzdęcia i bardzo często mi się odbija. Raz się zdarzyło, że piekło mnie w przełyku. Prawie cały czas mam mdłości. Nie jem zbyt szybko ani za dużo, nie jestem otyła, ale - jeżeli to istotne - mam nerwicę lękową i ciągle się czymś przejmuję. Co mi może dolegać i jeśli trzeba do kogo się zgłosić?

Szanowna Pani, objawy, o których Pani pisze mają najprawdopodobniej podłoże psychosomatyczne, są typowe dla zaburzeń lękowych. Najlepiej, aby zgłosiła się Pani do psychoterapeuty, który pracuje również metodami pracy z ciałem. W Warszawie polecić mogę Pana Pawła Polnika.
Pozdrawiam i życzę powrotu do pełni zdrowia,
Kamil Tarnawski

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza