Ucisk w głowie i stan po leczeniu Interferonem na HCV

jestem 3 miesiace po rocznym leczeniu interferonem na HCV nieraz pojawia mi się takie uczucie ze głowę mam cięższa od szyi i nieraz takie uczucie mam jak z tyłu głowy niedaleko uszow mnie żałuję ale to nie jest taki ból glowy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból głowy może być spowodowany wieloma chorobami. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza.