Ucisk w głowie i ucisk gałek ocznych - z czego to wynika?

Witam. Mam 18 lat i od tygodnia doskwiera mi ucisk w głowie, głównie w czole i powyżej skroni. Z dnia na dzień ucisk przybiera na sile. Odczuwam tez ucisk w gałkach ocznych. Momentami odczuwam szumy uszne i lekkie zawroty głowy. Dodam tez ze pale papierosy i zaciągając sie odczuwalny jest mocniejszy ścisk w głowie. Poziom bólu oceniam na 4 na 10, ale występuje niemal cały czas. Nigdy wcześniej nie miałem takiego ucisku przez taki okres i z dnia na dzien mam wrażenie ze jest coraz gorzej. Moje objawy są nietypowe i nie mogę znaleźć informacji na ich temat, pisze tutaj, bo zbliża sie weekend i nie będzie możliwości wizyty u lekarza, a ja nie mogę sie na niczym skupić. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne... Pozdrawiam i zapraszam Ważny stan ogólny, obciążenia chorobowe, stan fizyczny i psychiczny... Ważny zdrowy tryb życia, dobra dieta i sen, unikanie używek! Pozdrawiam i zapraszam