Ucisk w głowie, kłucie w mostku, niedowład ręki, wykręcanie palca i mroczki w oczach

Witam.Mam duzo objawow ale nie wiem czy sa one powiazane ze soba. Glownie ucisk w glowie,sciskaja mi sie tetnice glowa ostatnio swedzi kluje mnie w mostku czasem jak by niedowlad prawej reki i wykreca mi palce u prawej nogi.Pustka w glowie i straszny lek. Zauważyłam ze po papierosie czesciej mam ten ucisk w glowie i tetnicach oraz slabo i mroczki w oczach.Co to moze byc?Nerwica kregoslup niedotlenienie tyle tych chorob prosze odp mieszkam w anglii nie znam jezyka na tyle zeby opisac co czuje.

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są skutkiem zaburzeń nerwicowych i mają podłoże psychogenne. Proszę spróbować wspomóc się dostępnymi w aptekach bez recepty ziołowymi tabletkami uspokajającymi lub naparami z melisy. Jeśli tego typu zabiegi nie pomogą konieczny będzie kontakt z lekarzem.

Trudno stawiać diagnozę przez internet. Wygląda na to, że ma pan dolegliwości nerwicowe. Takie dolegliwości czasem mogą mocno się naprzykrzać, ale najczęściej są zupełnie niegroźne.W razie nasilenia dolegliwości trzeba jednak będzie się pofatygować do słynnej brytyjskiej służby zdrowia, Pozdrawiam.