Ucisk w głowie po prawej stronie w okolicy ucha

Witam od 10 dni mam ucisk w glowie po prawej stronie kolo ucha, gdy sciskam albo mocno dotkne tez boli, lekarz mowi ze to nerwica, od roku mam zawroty glowyczasem bole serca, kolatanie, teraz doszedl ten ucisk nie pokoi mnie ze przy dotyku tez, promienie do zeba ktory mnie bolal miesiac temu, jestem blady na twarzy i mam podkrazone oczy boje sie, wmawiaja ze nerwica a jak to tetniak albo guz mozgu blagam pomocy :( mam dopiero 20 lat, mama zmarla 3 lata temu a teraz ja ?

Witam
to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY
Pozdrawiam
Anna Szyda

Witam, jak lekarz mówi, że to nerwica to pewnie ma rację bo symptomy, które Pan opisuje
mogą o nerwicy świadczyć. Radziłbym z tym pójść do psychoterapeuty.
Równolegle może Pan wykonać kilka badań specjalistycznych ( Np. tomografię komputerową głowy , prześwietlenie zęba) aby potwierdzić nerwicę przez eliminację innych chorób-
Pozdrawiam