Ucisk w głowie, zimne poty, mroczki przed oczami i osłabienie

Witam :) Od prawie dwóch miesięcy zmagam się z problemem. Zaczęło się od ucisku w głowie tak jakby ktoś zacinał mi opaskę, do tego dziwne uczucie strachu wrażenie jakbym zaraz miała zemdleć i oblewające mnie zimne poty. Taki stan utrzymywał mi się przez 3 dni kiedy to się zaczynało pojawiały mi się mroczki przed oczami ale kiedy ustępowało odchodziły. Przez następne dni strachu nie było ale miałam ścisk jakby w zatokach i w szczęce i uczucie bardzo dużego osłabienia.

Przyczyn może być wiele. Proszę udać się do lekarza i zrobić podstawowe badania. Później lekarz z pewnością pokieruje dalszą diagnostyką jeśli będzie taka potrzeba i leczeniem.