Ucisk w górnej części klatki piersiowej i pulsujący ból ramienia

Mialem dzis lekki ucisk w gornej czesci klatki piersiowej bol ustapil zato badzo bardzo zaczelo bolec mnie lewe ramie bol pulsuje i nieustepuje mam uczucie sztynego karku tez po lewej stronie co robic i jaka moze byc tego przyczyna

Witam. Opisany ból może być wynikiem niedokrwienia mięśnia sercowego. Proszę zgłosić się do lekarza który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.