Ucisk w klatce piersiowej, częste bóle głowy, biegunka, mdłości i napady lękowe

Już bardzo długo odczuwam ucisk w klatce piersiowej, częste bóle głowy, biegunka i mdłości. żyje w stresie. Ostatnio objawy pokazują się zaraz po przebudzeniu. Mam napady lękowe, częste problemy ze snem, koszmary. Nie radzę już sobie z tym. Najbardziej przeszkadza mi właśnie pieczenie i ciężkość w klatce piersiowej które ostatnio nie znika.

Proszę udać się do lekarza na diagnostykę i do psychoterapeuty na konsultację. Ten pierwszy sprawdzi czy nie ma podstaw medycznych Pani objawów, z drugim będzie Pani mogła umówić się na pracę nad przywracaniem równowagi i komfortu w swoim życiu.
Pozdrawiam,
M. S-W.

Proponuję przed snem, lub po przebudzeniu, zastosować trening relaksacyjny Jacobsona (nagrania dostępne w Internecie) - być może jego działanie pozwoli Pani zrzucić z siebie napięcie i stres, dzięki czemu spokojniej zacznie (bądź zakończy) dzień. Oczywiscie - tak jak pisze Pani Suwalska - konsultacja z lekarzem POZ i psychologiem jest niezbędna, aby odnaleźć źródła Pani problemu i móc zaproponować kroki leczenia. Pozdrawiam.