Ucisk w klatce piersiowej i ból gardła

Witam! Ostatnio kilka razy budziłam się rano z uciskiem klatki piersiowej, po kilkunastu minutach przechodziło. Dzisiaj niestety ból obudził mnie w nocy. Bardzo silny ucisk w klatce piersiowej w okolicach mostka promieniujący wyżej i niżej na brzuch, a przy tym ból gardła, a w zasadzie tak jakby prawy migdał i ból prawego ucha. Przy tym uczucie jakby serce przestawało bić na jakiś czas. Te cztery objawy, które najbardziej dokuczały, a zarazem przestraszyły. Poczułam paraliżujący strach, nie wiedziałam co to jest. Usiadłam na łóżku i brałam głębokie wdechy, tak jakbym chciała powiększyć przestrzeń w klatce piersiowej. Ból utrzymywał się ok. godziny.

Dodam jeszcze, że często drętwieje mi prawa ręka w przedramieniu. Nie wiem czy wyniki, które robiłam na początku stycznia pomogą i czy mają jakieś znaczenie. Odczyn biernackiego: 5; cholesterol cał.: 186; mocznik: 28; kwas moczowy: 4,3; alat: 32; aspat: 21; TSH: 2,74. Jeśli chodzi o wynik TSH to ponad pół roku temu robiłam wyniki TG i TPO, gdzie pani dr stwierdziła chorobę Hashimoto. Zaczęłam zażywać tabletki, które mi przepisała. Wtedy wynik TSH był ok. 3,2 po 2 miesiącach zwiększono mi dawkę leku, a TSH podniosło się do 4,10. Po kolejnych dwóch miesiącach wynik spadł do ok. 2,8. Zaprzestałam brania tabletek. Po następnych dwóch miesiącach, kiedy już nie brałam tabletek wynik był jw. Nie wiem, czy to był dobry pomysł - może to ma wpływ na moje objawy? Przeprowadziłam się i na razie nie mam swojego lekarza rodzinnego. Bardzo proszę o pomoc.

Witam!
Opisane dolegliwości mogą sugerować m.in. zaburzenia rytmu serca. W diagnostyce różnicowej należy uwzględnić nerwicę. Przedstawione wyniki znajdują się ogólnie w granicach normy. Wydaje się, że również TSH nie dobiega od normy. Proponuję skonsultować problem z kardiologiem lub wstępnie z lekarzem rodzinnym w celu zbadania oraz wykonania badań dodatkowych. Warto wykonać EKG, Holter EKG oraz ewentualnie ECHO serca. W tej chwili nic więcej nie można powiedzieć.

Pozdrawiam serdecznie!