Ucisk w klatce piersiowej i szum w uszach

Witam. Mam 21 lat. Od kilku miesięcy czuję ból/ucisnk w klatce piersiowej. Ponadto zdarzają mi się zawroty głowy (kilka msc temu aż mi się robiło ciemno przed oczyma oraz szum w uszach podczas takich zawrotów). Czasami również puchną mi palce u dłoni. Byłam u lekarza, to zlecił ekg serca, ale wyszło dobrze (około 86-90 uderzeń w spoczynku) i na tym zakończyła się moja przygoda z kardiologiem, jednakże minęło 7msc a to nadal trwa doszły napady nieuzasadnionego niepokoju. Jaka może być przyczyna?

Witam
Wskazana jeszcze diagnostyka neurologiczna.
Jeżeli lekarz uzna, że z Pani organizmem wszystko jest w porządku,
to może oznaczać, że Pani dolegliwości mają podłoże psychologiczne,
np. stres, zaburzenia lękowe, czy zaburzenia depresyjne.
W takim przypadku wskazana jest terapia psychologiczna, dzięki
której będzie Pani miała możliwość dotarcia do źródła
problemu i znalezienia sposobu jego rozwiązania.
Pozdrawiam serdecznie