Ucisk w klatce piersiowej w 22. tygodniu ciąży

Jestem w 22 tyg. Ciazy i od 4 miesiaca mialam kilka dziwnych napadow bolu. To jest najczęściej w nocy taki straszny ucisk w klatce piersiowej ze aż z bólu nie mam siły chodzić. I wymiotuje od razu. I nie mogę złapać głęboko powietrza tak jakbym się dusila. Jakby cos mi klatkę uciskalo.

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić występowanie powyższych objawów lekarzowi prowadzącemu ciąże, lub udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.