Ucisk w klatce piersiowej, zmęczenie i stan po odwodnieniu

Witam,miesiąc temu wylądowałam na izbie przyjęć z powodu odwodnienia zrobili mi badania nawodnili i było ok wyszłam do domu. Jakiś tydzień temu z tymi samymi objawami znowu wyladowałam w szpitalu tylko ze wyniki mam dobre szukalismy przyczyń ale nic minie jest zaczyna mi być bardzo gorąco tak od środka mam ucisk w klatce piersiowej mam wrażenie że mam wysokie ciśnienie a one jest niskie czuje się zmęczona drżą mi ręce i nogi jakis koszmar nie umiem wyjsc z domu bo sie boje czy to nerwica?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam, powody mogę być różne i trzeba jednak wykonać serię podstawowych badać, ale ponieważ mogą to być objawy nerwicy radziłbym odwiedzić psychoterapeutę. Pozdrawiam