Ucisk w nadbrzuszu a odbijanie

Witam,2 tyg temu wymiotowałam miałam gorączkę biegunke w nocy, zazywałam przez 3 dni Nifuroksazyd i przeszły mi ww objawy. Ale pojawił sie ucisk w nadbrzuszu odbijania, przy przełykaniu smak kwasoty i słodyczy potem ucisk w przełyku tak jakby była jakaś przeszkoda w nim(gdy leże ok.30min na prawym boku ucisk w gardle chwilowo znika ale znów pojawia sie, najczęsciej po jedzeniu) Brałam kropl żołąd i virdin comp oraz lekarka dała mi nolpaze2x20mg (zalywam od 4dni)ale nie pomogły. Co mi jest?

Piotr Pilarski

Jest to trochę zbyt wcześnie aby lek przyniósł ulgę. Proszę jeszcze poczekać tydzień. Ważne jest stosowanie się do zaleceń takich jak:

1) przyjmowanie posiłków najpóźniej 2–3 h przed snem

2) wyższe ustawienie wezgłowia łóżka

3) zaprzestanie palenia papierosów

4) dieta z ograniczeniem spożycia tłuszczu, alkoholu i kawy

5) zmniejszenie masy ciała u chorych otyłych

Pozdrawiam.