Ucisk w okolicy czoła i krótkotrwałe zawroty głowy

Witam. od około trzech miesięcy czuję dziwny ucisk w okolicy czoła.nasila się po korzystaniu z komputera w pracy,pracuję w sztucznym oświetleniu.czasami towarzyszą mu krótkotrwałe zawroty głowy. zawroty i ucisk pojawiają się również po wyjściu z pracy więc w normalnym oświetleniu. ucisk jest stały czasami odczuwalny przez kilka godzin natomiast zawroty są raczej krótkotrwałe, czasami mam problemy z logicznym myśleniem i koncentracją. naczytałam się o stwardnieniu rozsianym i teraz histeryzuję.

proszę pójść do lekarza celem badania dolegliwości trwają przecież już 3 miesiące proszę nie czytać w internecie tylko zacząć diagnozować