Ucisk w okolicy głowy a skrzywiona przegroda nosowa

Witam. Miałem badanie tk głowy,morfologia,cukier,wymaz z gardla,tarczyca,jodki itp. udp tetnic szyjnych, badania neurologiczne przez dwóch neurologów, okulistyka,IgE WSZYSTKO OK. Badanie tk zatok - przyscienne zgrubienia sluzówki ujscia zatoki czołowej,skrzywiona przegroda nosowa jednak laryngolog nie łaczy objawów z tym. Co dalej :( Ucisk jest stale ciagle noc i dzien mocniejszy lub lżejszy czasem obejmuje głowe,wystepuje pykanie zawsze rano odgłos jamy gardlowej góry lub dół nie wiem sam.

Dolegliwości bólowe mogą być związane z przewlekłym procesem zapalnym w czołowej zatoce. Wymienione pykanie możebyć wyrazem niedrożności ujścia. Leczenie p.zapalne. Doświadczony laryngolog musi zobaczyć.