Ucisk w okolicy żołądka, mdłości, odbijanie i dyskomfort od dwóch dni

Witam. Mam problem od dwóch dni nasiliły mi się objawy e strony układu pokarmowego.Wieczorem ostaję ucisku w okolicy żołądka,mam mdłości,odbijania i duży dyskonfort,Czego to może być objaw?próbowałem Nospę.herbatki ziołowe.espumisan.Wszystko uśmierza objawy na krótką chwilę.Pomocy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz USG jamy brzusznej. Możliwe jest iż są to objawy związane z zapaleniem błony śluzowej żołądka.