Ucisk w prawym boku pod żebrami

Witam. Od około 2 miesięcy czuję ucisk w prawym boku, pod żebrami. Tłuste jedzenie, alkohol powoduja że ucisk jest większy. Robiłem badania watrobowe oraz USG. Według badań krwi i moczu wszystkie wyniki były dobre (w normie), na USG napisano "Watroba przy gornej granicy normy wielkości o echogeniczności(?) stłuszczeniowo-jakiejs. Lekarz patrzac na te wyniki powiedział że z watroba wszystko w porzadku i przepisał mi tylko No-Spe która oczywiście nie pomogła. Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zmienić dietę i udać się do lekarza chirurga ogólnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.