Ucisk wewnątrz głowy u podstawy czaszki

Witam,Od jakiegoś czasu czuję jakiś ucisk wewnątrz głowy, jakby na dole u podstawy czaszki. Kiedy ucisk się wzmaga to dodatkowo robi mi się taka mocna jasność przed oczyma, że aż słabiej widzę. Ponadto pojawienie się tego ucisku sprawia, że zaczynam odczuwać w głowie taki dziwny szum i rozkojarzenie. Czy to może być coś poważnego? Pozdrawiam :)
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie objawy mogą sugerować bardzo poważne stany zagrażające życiu i zdrowiu. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza- neurologa.