Ucisk z prawej strony brzucha oraz nerwobóle

Witam od ok 8mcy po okropnej nerwówce odczuwam dyskomfort (nie codziennie ale często). Z prawej strony brzucha kłuje albo uciska na odcinku od żebra okolice pępka i niżej pachwina jak sie rozciągam to czasdm czuje jak sie tam cos uciąga nie jest to ból,do tego mam wzdęcia słyszę pracę swoich jelit stolec papkowaty 2-3 dziennie jak uciskam ten odcinek nie czuję bólu ani nic innego we wrześniu 2014 robiłam usg wszystko ok morfologia i próby też były w normie co to może być proszę o odpowiedz

Nie są to specyficzne dla jednej jednostki objawy a stres, o którym Pani wspomina może mieć niebagatelne znaczenie. Rozwiązanie jest proste i trudne zarazem, Unikać stresu.