Ucisk z tyłu głowy, osłabienie, zawroty, mdłości i zaburzenia czucia a upadek ze schodów

Pod koniec sierpnia spadłem ze schodów. Uderzyłem głową o ściane, nie straciłem przytomności. Miesiąc później odczuwałem ucisk z tyłu głowy, ogólne osłabienie, zawroty głowy i mdłości i pewnego razu położyłem się i co chwilę traciłem czucie w kończynach dolnych. Zrobiłem tomografie komputerową głowy, ale nic nie wyszło. Czy mi naprawdę nic nie jest?

Proszę udać się na konsultację neurologiczną. Specjalista na podstawie objawów i badania wyjaśni Pana wątpliwości i pokieruje dalszym postępowaniem.
Diagnostyka przez internet to kiepski pomysł.