Uciskający ból w klatce piersiowej oraz uczucie zmęczenia

Witam!Od pewnego czasu mam uciskajacy ból w klatce piersiowej,czuję się zmęczona ,spiąca i ogolnie nie do życia. Moje ciśnienie to 126/78 natomiast puls w stanie spoczynku wacha się od 100 do 120 uderzeń.Praca moja związana jest dużą ilością ruchu ale nigdy mi to nie przeszkadzało i nie mialam takich objawów. Wypijam dwie kawy dziennie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do kardiologa. Konieczne jest aby wykonać podstawowe badania profilaktyczne oraz EKG.