Uciskający ból w kościach policzkowych, ataki omdlenia i uczucie zatrzymania serca

Witam Może tutaj znajdę odpowiedź na moje dolegliwości które trwają od roku. Głównym problemem jest ból przypominający uciskanie w kościach policzkowych pod oczami i ataki omdlewania,wolne bicia serca lub odczucie jego zatrzymania,uczucie odrealnienia ataki te występują raz na tydzień. Morfologia,ob,,glukoza,tarczyca,Holter, echo serca,mri głowy,ekg,mocz,magnez,potas, uszy i oczy też zbadane i wszystko ok. Co mi może dolegać? Jest to bardzo uciążliwe.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich wyników bedzie mozna cos wiecej powiedzięc. i zalecic odpowiednie dalsze postępwoaniew.

Witam Pana,
Jeżeli wyniki badań medycznych są prawidłowe, zasadne wydaje się konsultacja u psychologa/ psychoterapeuty. Proszę obserwować w jakich okolicznościach pojawiają się dolegliwości i zastanowić się co działo się w Pańskim życiu rok temu, gdy zaczęły się objawy. Proszę też zwrócić uwagę na sposób w jaki Pan oddycha, szczególnie podczas ataków. Konsultacja u psychologa może wykluczyć lub potwierdzić czy Pańskie problemy są o podłożu psychogennym.
Pozdrawiam,
Małgorzata Bukowska