Uciskanie pod żebrami i zgaga

Witam odkąd pamiętam zawsze miałam takie okresy z uciskania w dołku tuż pod zebrani brałam różne leki które pomagały ale ten ucisk i zgaga zawsze wraca. Czy są inne sposoby ażeby zbadać stan zoladka

Prawdopodobnie choruje Pani na chorobę refluksową , której podstawowym objawem jest zgaga. Jeśli nie ma Pani innych objawów powinna Pani być leczona typowymi lekami hamujacymi wytwarzanie kwasów w żołądku. Konieczna jest wizyta u gastroenterologa.