Uciskanie w głowie, pogorszenie wzroku

Szanowni Państwo, Przedstawię objawy...,2010 r.nagła i drastyczna utrata równowagi(2 razy)..tomografia nic nie wykazała (Mama i Brat umarli na glejaka).2012 r. pogorszenie widzenia w prawym oku/okulista po badaniach nic nie znalazł(wszystko O.K).2014r.grudzień,wielodniowe już uciskanie w głowie,nieustające przytkane wewnątrz uszy,czasem świdrujący ból w dolnej części głowy z tyłu.Osłabienie,senność.Najbardziej niekomfortowe jest wrażenie ciągłego podwyższonego ciśnienia śródczaszkowego.Sugestie?

Czy wykonywano u Pana badanie MRI głowy?
Konieczna ocena Neurologiczna
Ważne, że nie ma Pan niedowłądu ani objawów neurologicznych trwałych.