Uciski na tętnice przy przepuklinie pachwinowej

Czy istnieje mozliwosc aby istniala przepuklina pachwinowa lub inna w miednicy, ktora bedzie dawala okresowe uciski na tetnice i zyle biodrowa lewa (glownie podczas chodzenia) oraz, ktora bedzie powodowala okresowa niedroznosc jelit? Ewentualnie jakie badania wykonac?

Czy istnieje mozliwosc aby istniala przepuklina pachwinowa lub inna w miednicy, ktora bedzie dawala okresowe uciski na tetnice i zyle biodrowa lewa (glownie podczas chodzenia) oraz, ktora bedzie powodowala okresowa niedroznosc jelit?
- raczej nie ma takiej możliwości co do ucisku na tętnice czy żyły, a co do niedrożności przepuklina może takowy objaw oczywiście wywołać
Ewentualnie jakie badania wykonać?
- raczej badanie TK czy rezonans magnetyczny, gdyż USG jest mało miarodajne