Uciskowe bóle głowy i gorąca twarz

Dziwne objawy Uciskowe bole glowy Czerowna i gorąca twarz Zrywy przy zasypianiu Napady duszności Czasami czuje jak by serce zatrZymało sie na sekunde Lęk codzienny Stres Strach przed powazna choroba i śmiercią Dretwienie rak i nog mocne bicie serca i duszności przy ataku Ostatnio wylewy podspojowkowe Bóle mięśni Zawroty głowy uczucie plywania czegos w glowie Bole oczu Bole w klatce Klucie w serce znaczy z lewej strony z rana Bole z prawej strony pod zebrami i problemy z jelit

Witam
W przypadku tylu dolegliwości trudno postawić diagnozę
bez przeprowadzenia badania lekarskiego i wykonania podstawowych
badań. Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny Pana problemów
zdrowotnych jest konsultacja z lekarzem, który pokieruje dalszą
ścieżką diagnostyczną i zastosuje odpowiednie leczenie.
Natomiast najskuteczniejszą metodą pozbycia się lęków jest
terapia psychologiczna
Pozdrawiam serdecznie