Uciskowy ból z lewej strony klatki piersiowej oraz suchość oczu

Witam, Mam 26 lat i od ponad pół roku odczuwam codzien. ucisk/ból z lewej strony głowy w jednym miejscu,dodatkowo mam suche oko lewe i uczucie powięk. lewej części twarzy.Te dziwne uczucie zlokaliz. jest po całej części ciała, czuję że mam powiększ. całą cześć ciała, i fakty. fizyczne tak jest. Te akurat dolegliw. towarz. mi od ponad 3 lat. Nie ukrywam, że źle się z tym czuje, nie wiem do jakiego specjalisty mam się udać?Dodam, że robiłam rezona. mag. głowy i wszystko ok. Przyjm. lek duphaston.

Witam. Nalezy wykluczyć boreliozę. Pani zażywa hormony-Pani wie dlaczego zażywa.Przysadka odpowiedzialna za wydzielanie hormonów jest w głowie.Proszę nie lekceważyć tych dolegliwości.Może to być mikrogruczolak lub ucisk na n .V czaszkowy. Pozdrawiam