Uczucia somatyczne w depresji

mampytanie o uczucia somatyczne w depresji, w moim przypadku wioele z nich sie wyciszylo ale wciaz mam uczucie trudne do zdefiniowania, jakby swiat mi bujal, jakbym mial zmacenie w glowie, czasami dosc silne, czy te objawy sa normalne czy moga trwac dlugi okres ?? pozdrawiam i dziekuje z gory

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza