Uczucie balona po prawej stronie brzucha

Witam,od dłuższego czasu mam uczucie jakbym miał coś w rodzaju balonu w prawym rogu brzucha pod żebrami, nie boli ale jest ciągłe uczucie jak by tam coś w środku było.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie wątroby. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Proszę udać się do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.