Uczucie beznadziejności i samotności

Jestem beznadziejna, mam wszystkiego dość, nie mam tu nikogo, czuję się gorsza od wszystkich. Po co tak żyć ? To sie chyba nigdy nie zmieni.

Witam. Bardzo dobrze, że piszę Pani o swoim problemie. Myśli samobójcze o których Pani pisze mogą wskazywać na depresje. Proponuje w najbliższym czasie zgłosić się do psychologa w celu podjęcia terapii oraz do lekarza psychiatry, aby rozpocząć leczenie farmakologiczne