Uczucie bezsilności, wielkiego smutku i nienawiści do siebie

Co moge zrobić z uczuciem bezsilności, wielkiego smutku i nienawiści do siebie. Kilka lat temu gdy wziąłem narkotyk skompromitowałem się, kolega to nagrał no i wszyscy sie z tego śmieją myślac ze ja nic nie wiem . Ja wiem wszystko . Widze we wszystkich jakie czują do mnie obrzydzenie albo śmieją się. A ja nigdysiebie nienawidziłem ciągle myśle o sobie ze jestem nieudacznikiem i nie mam chęci życia ...

Proszę skonsultować się z psychoterapeutą, to pomoże Panu pogodzić się z przeszłością i stawić czoło negatywnym emocjom. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Dzień dobry, jeżeli przed sytuacją z zażyciem narkotyków czuł się pan dobrze prawdopodobnie to tamta sytuacja zmieniła pana nastawienie do siebie. Zachęcam pana do kontaktu z psychologiem - psychoterapeutą, razem ze specjalistą przyjrzy się pan swoim myślą i odczuciom związanym z tamtym wydarzeniem - będzie to okazja do przepracowania wstydu ale również podzielenia się tym z życzliwa osobą. Pozdrawiam.