Uczucie blokady odbytu podczas wypróżniania

Witam, codzienne rano się załatwiam po przebudzeniu, wydaje mi się, że stolec jest normalnej konsystencji. później znowu odczuwam potrzebę wypróżnienia i mimo tego ciągle mam wrażenie, że coś jest w środku. Mam częśto jakby zablokowanie odbytu, ból, rozpieranie co trwa cały dzień i powoduje dyskomfort. Nie mam wzdęć, bólu brzucha itp. W badaniu wyszł zaburzenia mikroflory jelit, ponadto br duże napięcia mięsni miednicy i tkliwość brzucha oraz ból przy ucisku. Proszę o diagnozę i leczenie.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje udać się do lekarza rodzinnego