Uczucie blokady w kolanie po rekonstrukcji ACL

Mam pytanie odnośnie kolana. Jestem po 2 operacjach. 2014 rekonstrukcja acl szyta łąkotka przyśrodkowa, 2015r. Listopad usuwana cześć łakotki przyśrodkowej w innym miejscu co była wcześniej szyta usuwane torbiele okołąkotkowe. 2 tyg temu zrobiłem zastrzyk kwasu hialuronowego i od tego czas gdy zegnę stopę na siebie i prostuje z oporem kolano coś mi bezboleśnie przeskakuje. Nie kiedy to ustępuje i znowu przeskakuje. DODAM, że jest to bez żadnego bólu. Chciałbym tylko wiedzieć co to może być?

Witam,
to może być zgrubiały fałd maziówkowy, będący wynikiem podania kwasu hialuronowego.
pozdrawiam,
Rafał Mikusek - ortopeda traumatolog