Uczucie bólu po masturbacji

Po masturbacji mam tak, że jeżeli odpowiednio się nie wytrę i nie wymyję członka, na następny dzień zwykle z rana czuję ból jeżeli ruszę w jego kierunku prawym udem/nogą. Czy to jest normalne? Jeżeli go poprawię to też przechodzi, ale wolałbym tego nie robić w miejscu publicznym. Mam wrażenie że po prostu napletek klei się do bielizny lub niewłaściwie się masturbuję - ból nie jest niestety ciągły i następuje w losowych okolicznościach. Przypomina on średnie kłucie lub podrażnienie. To normalne?!

Dzień dobry!

Jeśli zaobserwował Pan, że właściwa higiena całkowicie rozwiązuje problem, to jest to dobre rozwiązanie, którego należy się trzymać.

Pozdrawiam!